loader image
Modno i-burger
Меню
Модно быть ребенком
Каталог
Відгуки76

Демісезонний одяг для хлопчиків

Демісезонний верхній одяг для хлопчиків

З настанням весняного чи осіннього періоду батьки замислюються про купівлю демісезонного одягу. Сучасні виробники пропонують широкий вибір різних варіантів демісезонки — незалежно від віку та способу життя непосиди.

Демісезонний одяг для хлопчиків

Особливі складнощі виникають у батьків, коли вибирається верхній демісезонний одяг для хлопчиків, оскільки він повинен одночасно відповідати ряду вимог:

 • міцність;
 • привабливість для дитини;
 • функціональність — наявність кишень, зручних застібок та додаткових опцій.

Демісезонний одяг для хлопчиків: різновиди
Залежно від віку, на осінь та весну можна придбати:

Комбінезон — частий вибір батьків дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Його головна перевага — сполученість верхньої частини та штанів, а отже процес одягання проходить набагато швидше.
Напівкомбінезон та куртка. Напівкомбінезон називають штани, з’єднані з верхньою частиною, яка закриває груди і має еластичні лямки-підтяжки. Демісезонний одяг для хлопчиків зазвичай має зручний замок та додаткові кнопки зверху для підвищення герметичності одягу.

Розмір вибирається відповідно до зростання хлопчика та стандартів виробника. Додатково слід звернути увагу на наявність деталей:

 1. Утяжки в нижній частині куртки та на капюшоні зручно за вітряної погоди.
 2. Трикотажні манжети на штанинах та рукавах — додатково захищають ноги та руки від проникнення вологи та вітру.
 3. Комір стійка — захищає шию від вітру.
 4. Можливість підвороту штанин та рукавів — тоді одяг може прослужити не один сезон.

Деякі виробники підсилюють одяг додатковими підкладками із міцних матеріалів у зоні ліктів та колін. Важливо наявність світловідбиваючих елементів, вони повинні бути принаймні на спині та грудях, але обмежень у цьому питанні немає.

Демісезонний одяг для хлопчика в інтернет-магазині Modno

У даному розділі нашого інтернет-магазину Modno пропонуємо замовити верхній демісезонний одяг для хлопчиків за розумними цінами. Використовуйте зручний фільтр каталогу, щоб купити речі відповідно до особистих вимог. Зверніть увагу на наявність капюшона, підкладки, виберіть розмір, країну-виробника та інші параметри.

Іконка кошикаКаталог
Закрити
close modal icon
Заказать обратный звонок


  stamchat call icon
  stamchat mail icon
  stamchat chat icon
  stamchat close icon