loader image
Modno i-burger
Меню
Модно быть ребенком
Каталог
Відгуки76

Шкільний одяг

Дитячий шкільний одяг

Шкільна форма є одягом повсякденного типу для учнів наших шкіл та дошкільних навчальних закладів. Ваші діти у навчальних закладах мають виглядати охайно та стильно. Щоб зовнішній вигляд дитини був презентабельним, необхідно підібрати йому відповідну шкільну форму.

У нашому спеціалізованому інтернет-магазині дитячого шкільного одягу «Модно» ви знайдете великий асортимент різного шкільного одягу відмінної якості, як для дівчаток, так і для хлопчиків.

Навіщо вашій дитині потрібний шкільний одяг?

Шкільний одяг у школах запровадили кілька десятків років тому. Були періоди, коли її скасовували, зараз вона знову стає популярна у вітчизняних школах.

Що дає форму:

 • Коли всі діти в класі виглядають приблизно однаково, це зрівнює їх між собою і перед учителем. Ніхто не зможе похвалитися яскравим і зухвалим одягом, показуючи спроможність своїх батьків;
 • Шкільний одяг для дівчаток та хлопчиків виробляє дисциплінованість у дітей;
 • Форма робить усіх учнів у класі естетично красивими, що виключає будь-які глузування однокласників.

Різновиди шкільного одягу

Кожна школа висуває свої вимоги до шкільної форми. Деякі школи вимагають наявність спеціальних логотипів у вигляді емблем та нашивок на одязі. Однак суворих обмежень у виборі конкретного одягу не роблять.

Хлопчики можуть носити: піджак із сорочкою, жилет із сорочкою або водолазкою нейтрального кольору. Дівчата можуть носити: піджак зі спідницею, сарафани чи блузки, кардиган зі стильними брюками.

У нашому магазині ви можете купити одяг для школяра, різних моделей та фасонів. У нас є:

 • Класичні піджаки та штани для хлопчиків та дівчаток. Це зручний одяг, який забезпечує комфорт дитині;
 • Шкільні блузки для дівчаток . Стильний крій моделей наших блузок дуже сподобається дівчаткам, які вже починають стежити за модою та своїм зовнішнім виглядом;
 • Шкільні сорочки для хлопчиків. У нас в асортименті є моделі з короткими та довгими рукавами;
 • Класичні жилети. Відмінно підійдуть хлопчикам та дівчаткам початкових класів. Попереду є непомітний малюнок і невеликий виріз.

У нас ви можете купити шкільний одяг для школярів за вигідною ціною. Вся наша продукція вирізняється найвищою якістю виготовлення. Для виробництва використовуються лише якісні матеріали. Хочете одягнути свою дитину до нового навчального року? Тоді купуйте шкільний одяг для дівчаток та хлопчиків на нашому сайті “Модно”.

Тільки вдалих покупок!

Іконка кошикаКаталог
Закрити
close modal icon
Заказать обратный звонок


  stamchat call icon
  stamchat mail icon
  stamchat chat icon
  stamchat close icon